Expired

Carrefoursa Fırsat Cuması için geri sayım başladı! %50’ye varan indirimler

CarrefourSA
Deal Score0
Fırsata git
FCM-F7PL-GWHB-99BG
Deal Score0
Fırsata git
FCM-F7PL-GWHB-99BG

CarrefourSA Fırsat Cuması İndirimleri

İndirimli fiyatlar, promosyon kampanyaları, güne özel ürünler gibi yıl boyunca bulunamayacak büyük avantajları tüketicilere sunan Fırsat Cuması, 22 Kasım’ı 23 Kasım’a bağlayan gece başlayarak, 25 Kasım gece yarısına kadar sürüyor. Tüketicilere çok büyük avantajlar sunan büyük indirim günleri, her yıl sabırsızlıkla bekleniyor.

Üstelik CarrefourSA, 23 Kasım’a kadar bu sayfayı ziyaret eden kullanıcılara Fırsat Cuması İndirim günlerinde, 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 25 TL’lik fırsat kuponu hediye ediyor. Fırsat kuponu kullanım koşullarını sayfanın sonunda görebilirsiniz.

Fırsat Cuması 2018 CarrefourSA

CarrefourSA 2018 Fırsat Cuması indirimleri her yıl olduğu gibi bu yıl da muhteşem ürünlere uygun fiyatlar ile sahip olma imkanı sağlayacak. Teknolojiden ev yaşam ürünlerine, kozmetikten aksesuarlara kadar sürpriz bir çok kategorilerde gerçekleşecek özel indirimler bayram havası estirecek. Pek çok üründe sunulan birbirinden avantajlı fiyatlar ile aile bütçesine katkıda bulunacak olan CarrefourSA Fırsat Cuması, bu yıl da büyük ilgi çekecek.

Geçen Sene Carrefour’da Neler Oldu?

2017’deki CarrefourSA İndirim Cuması’nda çok özel fiyatlarla satışa sunulan; akıllı telefon, küçük ev aletleri, LED TV, bebek bezi, pil, aksesuar, ağız bakım ve tıraş ürünleri, kağıt havlular, deterjanlar hızla tükendi. Ne zamandır aklınızda olan büyük ekranda maç izleme keyfini bu sene hayata geçirmenin zamanı geldi diye düşünüyorsanız, akıllı telefonunuzu yenilemenin vakti geldiyse ya da ihtiyaçlarınızı stoklayarak ev ekonomisine sağlam bir katkıda bulunmak istiyorsanız Fırsat Cuması tam zamanı. Fırsat Cuması indirimleri kaç gün sürecek derseniz, sadece üç gün! Bu nedenle CarrefourSA Fırsat Cuması’nı kaçırmayın!
Türkiye’de Fırsat Cuması

2018 yılında 23 Kasım’a denk gelen Fırsat Cuması, pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Fırsat Cuması etkinliklerine markaların ve tüketicilerin ilgisi her yıl giderek artıyor. İndirimli fiyatlar, promosyon kampanyaları, güne özel ürünler gibi yıl boyunca bulunamayacak büyük avantajlar, tüketiciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Sadece mağazalarda değil e-ticaret kanallarında da büyük talep gören CarrefourSA Fırsat Cuması kampanyaları, tüketicilere beğendikleri ürünleri çok uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunuyor.

Fırsat Cuması İndirimleri

Yıl boyunca uygulanan indirimli fiyatlar ve kampanyalar ile kıyaslandığında tüketiciler lehine çok daha büyük avantajlar sunan Black Friday fırsatları, her yıl sabırsızlıkla bekleniyor. Uzun süredir almayı düşündüğünüz ürünleri çok daha uygun fiyatlar ile satın almanızı sağlayan Fırsat Cuması kampanyaları kaçıranları üzecek önemli avantajlar sunuyor. CarrefourSA 2018 büyük indirim günü fırsatlarıyla tüketiciler, hayallerindeki ürünlere her zamankinden daha düşük fiyatlar ile kavuşuyor.

Fırsat Kuponu Kullanım Koşulları

150 TL ve üzeri alışverişlerinize 25 TL hediye edecek fırsat kuponu kullanım koşullarını aşağıda görebilirsiniz.

  • Kampanya 23 – 25 Kasım tarihlerinde sadece www.carrefoursa.com internet sitesi ve mobil uygulamalarında yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Sizinle paylaşılan fırsat kuponu 150 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazandıracaktır.
  • İndirimin uygulanması için, ödeme adımında Hediye/Promosyon Çeki Kullan alanına indirim kodunun girilmesi zorunludur.
  • Yapılacak olan her bir alışverişte sadece bir kez kod kullanılabilecektir.
  • Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.
  • Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.
  • Ödeme esnasında puan kullanılırsa bu tutarlar toplam sipariş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.
  • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kupon kodunu herhangi bir sorundan dolayı alamadıysanız ya da kampanya ile ilgili sorularınız var ise bize 444 10 00’dan ulaşabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

fırsata gel - Kampanyalar & indirimler
Logo
Register New Account
Reset Password