Expired

trendyol.com Yılın En Büyük İndirimi | Efsane Günler | 20-25 Kasım

trendyol.com
Deal Score+2
Deal Score+2

trendyol.com’da

Zaman yaklaşıyor, 20 Kasım’da sadece 6 gün sürecek yılın en büyük indirimlerine hazır mısın? 20-25 Kasım Efsane Günler | Trendyol Trendyol’un Youtube kanalına abone olun; stil önerileri, makyaj ile ilgili ipuçları, en son trendler ve ünlülerin seçimlerinden ilk siz haberdar olun.

Black Friday Çılgınlığı

Yılın en büyük indirimine hazır mısınız? Son yıllarda hayatımıza özellikle alışveriş rutinimize yeni bir terim girdi. “Black Friday”. Peki, nedir bu Black Friday? Neden bu adı aldı? Ne zaman Black Friday indirimleri yapılıyor? Black Friday hangi ülkelerde yapılıyor?

Black Friday Ne Zaman ve Nasıl Ortaya Çıktı?

Black Friday ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Kanada’da ortaya çıktı. ABD’de kasım ayının dördüncü perşembesi, Kanada’da ise ekim ayının ikinci pazartesi günü kutlanan Şükran Günü’nün (Thanksgiving Day) ertesi sabahı gerçekleşen inanması güç boyutlardaki alışveriş çılgınlığına bu ad verildi. Noel alışverişlerinin başlangıç günü olarak da kabul edilir. ABD ve Kanada dışında Black Friday İngiltere’de de popüler bir uygulama. Bu efsane alışveriş gününde neredeyse tüm mağazalarda büyük oranlarda indirim yapılıyor ve çalışanlar uzun mesailer yapmak durumunda kalıyor.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

fırsata gel - Kampanyalar & indirimler
Logo
Register New Account
Reset Password